Licencjonowane

Analogowe rozwiązania dwukierunkowe

 
Kenwood wprowadził na rynek światowy swoje pierwsze analogowe, profesjonalne produkty radiotelefonii radiowej w 1978 roku i zdobył reputację dostarczając innowacyjne i niezawodne rozwiązania komunikacji radiowej, które zostały wykorzystane w najróżniejszych aplikacjach, od służb ratowniczych po handel i przemysł w ponad 160 krajach. kraje.
 
Rodzina radiotelefonów analogowych firmy Kenwood obejmuje ręczne, przenośne krótkofalówki, mobilne radioodtwarzacze samochodowe, stacje bazowe i repeatery oferowane zarówno w specyfikacjach unijnych, jak i spoza UE.
 
Podczas gdy nadal postępują ogromne postępy w technologii komunikacji cyfrowej, istnieje wiele zastosowań, w których technologia analogowa nadal zapewnia najlepsze rozwiązanie pod względem użyteczności, wydajności i wartości - zwłaszcza dla istniejących analogowych użytkowników z rozbudowanymi systemami opartymi na infrastrukturze.
 
Jeśli jednak rozważasz migrację z analogowej do cyfrowej technologii komunikacyjnej, powinieneś przyjrzeć się bliżej wieloprotokołowym przenośnym telefonom komórkowym NX-5000 i NX-3000 wyposażonym w dwa cyfrowe protokoły (NXDN / DMR) / P25) oraz analogowy sygnał FM dla serii NX-5000 lub jednego protokołu cyfrowego (NXDN lub DMR) oraz tryb analogowy FM z serią NX-3000. Oba oferują w standardzie funkcję automatycznego mieszania analogowo-cyfrowego, umożliwiającą stopniowe przejście od analogowego do cyfrowego w tempie, które Ci odpowiada; i dla zapewnienia bezpieczeństwa w przyszłości w komunikacji głosowej i transmisji danych, obydwa oferują również możliwość wyboru formatu cyfrowego, który najlepiej spełnia Twoje bezpośrednie potrzeby, a także możliwość zmiany formatu cyfrowego w późniejszym czasie, w miarę ewolucji wymagań lub zmiana.

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017