Cyfrowe NEXEDGE® NXDN, dPMR, DMR, ATEX, dPMR446, DECT radia i systemy

W 1978 roku Kenwood wszedł do profesjonalnego rynku dwukierunkowego, aw 2001 r. Wydał pierwszy cyfrowy dwuprzewodowy nadajnik-odbiornik radiowy działający w protokole P25.

Do 2008 r., Wspólnie opracowując protokół cyfrowy NXDN ™, firma Kenwood wprowadziła na rynek zaawansowany dwuprzewodowy cyfrowy system NEXEDGE®, który w 2010 r. Uzyskał prestiżową federację usług łączności Gerald David OBE w dziedzinie nagród branżowych.

Do tej pory jest ponad 1000 000 urządzeń certyfikowanych przez firmę NEXEDGE® i NEXEDGE® ATEX w tysiącach klientów w setkach aplikacji, od Business & Industry do Mission Critical Public Safety w ponad 160 krajach.

Innowacyjne rozwiązania wieloprotokołowe

Zgodnie ze swą technologią i neutralnym podejściem do protokołu, cyfrowe linie firmy Kenwood zostały znacząco rozszerzone i obecnie zawierają rewolucyjną serię NX-5000, która zapewnia podwójną technologię, możliwość wielu protokołów i niezrównaną interoperacyjność do szerokiej gamy zastosowań, ponieważ obsługuje analogowy FM i dwoma różnymi protokołami cyfrowymi w jednym radiotelefonie.

Seria zgodna z ETSI firmy Kenwood obejmuje następujące funkcje: NEXEDGE® dPMR, ProTalk® bez licencji dPMR 446, DMR i ostatnio, aby wyeliminować lukę pomiędzy tradycyjną radiotelefonem dwukierunkowym, domofonem i telefonem Full-duplex, łatwym w obsłudze, bez licencji Proste rozwiązania bezprzewodowych systemów interkomowych ProTalk® (DECT).

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można zająć się radiami i systemami cyfrowego walkie talkie marki Kenwood, skontaktuj się z Kenwood lub autoryzowanym sprzedawcą firmy Kenwood Communications.

 

 

 

NEXEDGE NXDN

Systemy bezprzewodowych dwukierunkowych systemów radiowych Kenwood NEXEDGE NXDN umożliwiają wykorzystanie zalet technologii cyfrowej w sprawdzonym, w pełni skalowalnym formacie w aplikacjach głosowych i danych. Niezależnie czy typ komunikacji typu peer-to-peer, system wielokanałowy czy ogólnokrajowa sieć trunkingowa IP, NEXEDGE to rozwiąże.

NEXEDGE dPMR

Cyfrowe,przenośne radia Kenwood z certyfikatem ATEX / IECEx  są przeznaczone do stosowania w środowiskach, w których wybuchowe gazy lub palne palmy zagrażają bezpieczeństwu pracowników. Są one dostępne w wersjach VHF i UHF i zawierają wszystkie zaawansowane cechy sprawdzonej platformy NEXEDGE.

DMR

Przenośne radiotelefony DMR marki Kenwood są teraz łączone przez dopasowanie (telefonów komórkowych i repeaterów)????, przynosząc korzyści komunikacji DMR większemu gronu użytkownikom. Zarówno na miejscu, jak i na terenie lokalnym, radia oferują cenne udoskonalenie istniejącej komunikacji, a jednocześnie pracują bez zarzutu z starszymi radiotelefonami analogowymi.

ProTalk cyfrowe PMR446

Cyfrowe radiotelefony Kenwood ProTalk oferują 16 cyfrowych kanałów komunikacji bezkolizyjnej, przełączanych trybów cyfrowych / analogowych, zwiększonej przejrzystości i zasięgu cyfrowego oraz jakości, niezawodności, trwałości i łatwości obsługi, co sprawiło, że ProTalk PMR446 był preferowanym wyborem profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

ProTalk FD

Nie wymagająca licencji ProTalk DECT firmy Kenwood umożliwia połączenie pomiędzy tradycyjnymi radiotelefonami, interkomem i telefonią, dzięki prostemu w obsłudze, pełnym dupleksowi, bezobsługowemu profesjonalnemu systemowi komunikacji DECT, nadającym się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego i dostępne w formatach autonomicznych i rozszerzalnych.

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017