DMR

Cyfrowe radiotelefony przenośne, mobilne, stacje bazowe i przemienniki KENWOOD DMR.

 

Zasięg radiotelefonów bazowych, przenośnych i przemienników DMR marki Kenwood spotyka się z ETSI TS 102 361 * Poziom 2: konwencjonalny DMR.

Oferują one w pełni automatyczną obsługę trybu mieszanego w trybie cyfrowym / analogowym, co sprawia, że Kenwood DMR idealnie nadaje się do migracji z systemu analogowego do korzyści cyfrowych bez konieczności wymiany wszystkich urządzeń jednocześnie.

Zakres obejmuje niskie, średnie i wysokiej klasy radiotelefony przenośne i bazowe; wszystkie zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania operatorów komercyjnych i operatorów krytycznych systemów radiowych oraz tych, którzy szczególnie wymagają rozwiązania zgodnego ze standardem ETSI, dla wielu dostawców.

Ponadto funkcje Kenwood DMR mogą zostać rozszerzone, aby obejmować wiele grup użytkowników i zwiększać zasięg poprzez zastosowanie przmienników poziomu 2 TKR-D710E i TKR-D810E.

Zadziwająca  seria Multi-Protocol NX-5000 i NX-3000 

Zaprojektowany specjalnie dla użytkowników krytycznych, przenośne przenośne telefony komórkowe i telefony komórkowe serii NX-5000 zapewniają użytkownikom możliwość komunikacji w formatach analogowych, NXDN, DMR i P25, zapewniając niezrównaną interoperacyjność, gdy ma największe znaczenie w połączeniu z wieloma funkcjami bezpieczeństwa użytkownika. Radiotelefon NX-5000 automatycznie identyfikuje sygnał połączenia - niezależnie od tego, czy jest to NXDN (FDMA), DMR, P25 Phase 2 (TDMA) czy analogowy FM - i transmituje w tym samym trybie.
 
 
Seria NX-3000 Kenwood NXDN, DMR, analogowa analogowo-cyfrowa Seria NX-3000 korzysta z wielu zaawansowanych funkcji i funkcji krytycznych serii NX-5000 dla użytkowników biznesowych i komercyjnych w wydajnym, wieloprotokołowym radiotelefonie DMR plus FM Analogowy lub NEXEDGE NXDN plus FM Konfiguracje analogowe; co sprawia, że ​​seria NX-3000 jest idealnym rozwiązaniem dla osób migrujących z analogowych do cyfrowych, ponieważ użytkownicy mogą przełączać się do i z DMR + FM Analogowy lub NXDN + FM Analogowy w dowolnym momencie, gdy ich potrzeby ewoluują lub zmieniają się wraz z upływem czasu.


*ETSI TS 102 361 DMR odnosi się do 3 poziomów:

DMR Tier I: Nielicencjonowane
DMR Tier II: Standardowy
DMR Tier III: Trunked

 

 

 

Radiotelefony

Kliknij, aby zobaczyć  pełen zakres Kenwood ETSI zgodny DMR cyfrowych przenośnych Walkie Talkies.

Radiotelefony Bazowe

Kliknij, aby zobaczyć pełny zakres cyfrowych radia bazowego DMR firmy Kenwood zgodnych z ETSI

Stacje Bazowe & Przemienniki

Kliknij, aby zobaczyć i porównać cyfrowe stacje bazowe / przemienniki cyfrowe DMR firmy Kenwood zgodne z ETSI.

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017