Radiotelefony DMR

 
Seria przenośnych radiotelefonów Kenwood DMR to proste, niedrogie cyfrowe rozwiązanie radiotelefonów wykorzystujące 2-slotowy TDMA w kanale 12,5 kHz, skutecznie podwajając pojemność istniejących urządzeń 12,5 kHz.
 
Zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom operacyjnym i krytycznym użytkownikom wymagającym efektywnego kosztowo systemu komunikacji głosowej i tekstowej / komunikatów o stanie w prostym formacie zgodnym z ETSI i oferować korzyści ze zwiększonego zasięgu, lepszej jakości dźwięku, bezpieczeństwa, zaawansowanego samotnego pracownika funkcje bezpieczeństwa, długi czas pracy na baterii i możliwość "automatycznego" ustawienia trybu odbioru (cyfrowy lub analogowy).
 
Oferta obejmuje wejścia / niskie, średnie i w pełni funkcjonalne modele wysokiego poziomu z lub bez GPS oraz w wersji prostej i klawiaturowej oraz wysokiej rozdzielczości kolorowe wyświetlacze TFT 2 ", które są zgodne z ETSI DMR Standard TS 102 361-1, -2 & -3 i działają w trybach DMR Tier II Digital i FM Analogue (nawet na tym samym kanale).
 


Tryb mieszany


W przeciwieństwie do innych modeli przenośnych przenośnych urządzeń DMR, wszystkie radiotelefony Kenwood mają funkcję automatycznego mieszania w trybie cyfrowym / analogowym. Ta kluczowa funkcja oznacza, że ​​połączenia inicjowane przez radio analogowe w Twojej sieci mogą być odbierane automatycznie przez radio DMX Kenwood i ten sam użytkownik radia DMR może odpowiadać bez konieczności ręcznego przełączania na analogowy tryb operacyjny. Ta kluczowa cecha radiotelefonów Kenwood DMR oznacza, że ​​możesz nadal korzystać z istniejących analogowych radiotelefonów w cyfrowym systemie Kenwood DMR i migrować w pełni cyfrowo w czasie, który najlepiej odpowiada Twojej pracy.
 
Przenośne radiotelefony z wieloma protokołami

 


Seria NX-5000

Zaprojektowane specjalnie dla użytkowników o znaczeniu krytycznym, przenośne radiotelefony NX-5000 oferują użytkownikom możliwość komunikacji w formatach analogowych, DMR, NXDN i P25 FM, zapewniając niezrównaną współdziałanie, gdy ma największe znaczenie obok wielu funkcji bezpieczeństwa użytkowników. Radio z serii NX-5000 automatycznie identyfikuje sygnał połączenia - niezależnie czy jest to DMR (TDMA), NXDN (FDMA) i P25 Faza 2 (TDMA) lub analogowo FM - i nadaje w tym samym trybie odbieranym.


 
Seria NX-3000

Seria NX-3000 przenosi wiele zaawansowanych funkcji i możliwości serii NX-5000 o znaczeniu krytycznym na użytkowników biznesowych i komercyjnych w opłacalnym, wieloprotokołowym urządzeniu radiowym z funkcją DMR plus FM Analogue lub NEXEDGE NXDN i konfiguracjami analogowymi FM; co sprawia, że ​​seria NX-3000 jest idealnym rozwiązaniem dla osób migrujących z systemu analogowego na cyfrowy, ponieważ użytkownicy mogą w dowolnym momencie przełączać się między trybem DMR + FM Analogue lub NXDN + FM Analogue, gdy ich potrzeby ewoluują lub zmieniają się w czasie.

NX-3220E

VHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth / pełną klawiaturą

Pokaż szczegóły

NX-3220E2

VHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth / standardowa klawiatura

Pokaż szczegóły

NX-3220E3

VHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth 

Pokaż szczegóły

NX-3320E

UHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth / pełną klawiaturą

NX-3320E2

UHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth / standardowa klawiatura

NX-3320E3

UHF NEXEDGE / DMR / Analogowe przenośne radio z GPS / Bluetooth

NX-5200E

VHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe przenośne radio z GPS - z pełną klawiaturą

NX-5200E2

VHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe przenośne radio z GPS - ze standardową klawiaturą

NX-5300E

UHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe przenośne radio z GPS - z pełną klawiaturą

NX-5300E2

UHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe przenośne radio z GPS - ze standardową klawiaturą

Pokaż szczegóły

TK-D240E

Przenośne radio VHF DMR

Pokaż szczegóły

TK-D340E

Przenośne radio UHF DMR

Pokaż szczegóły

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017