DMR radiotelefony bazowe i //

 
Nowe radiotelefony bazowe / /// Kenwood TK-D740 i TK-D840 DMR poziomu 2 cyfrowego oferują do 128 kanałów i 4 strefy (maksymalnie 32 kanały na strefę), dzięki czemu idealnie nadają się do mobilnego użytku w pojazdach, pozwalając na zbudowanie prostego na -strona radiowa z funkcją dyspozytora.
 
Kompaktowe i łatwe do zainstalowania, są idealne do zastosowania w samochodach, vanach, taksówkach, autobusach, ciężarówkach i pojazdach konserwacyjnych lub jako stała podstawa, w której wymagana jest mocniejsza przekładnia.
 
Podobnie jak ich ręczne przenośne odpowiedniki, radiotelefony przewoźne Kenwood DMR są dostępne do pracy na częstotliwości VHF i UHF i są w pełni zgodne z ETSI.


 
Tryb mieszany


Wszystkie radiotelefony Kenwood mają funkcję automatycznego mieszania w trybie cyfrowym / analogowym. Ta kluczowa funkcja oznacza, że ​​połączenia zainicjowane przez radio analogowe w twojej sieci mogą być odbierane automatycznie przez radio mobilne Kenwood DMR i ten sam użytkownik radia DMR może odpowiadać bez konieczności ręcznego przełączania na analogowy tryb operacyjny. Ta kluczowa cecha radiotelefonów Kenwood DMR oznacza, że ​​możesz nadal korzystać z istniejących analogowych radiotelefonów w cyfrowym systemie Kenwood DMR i migrować w pełni cyfrowo w czasie, który najlepiej odpowiada Twojej pracy.

 
Seria NX-5000

Zaprojektowane specjalnie dla użytkowników o znaczeniu krytycznym, radiotelefony NX-5000 oferują użytkownikom możliwość komunikacji w formatach FM analogowych, DMR, NXDN i P25, zapewniając niezrównaną współdziałanie, gdy ma największe znaczenie obok wielu funkcji bezpieczeństwa użytkowników. Radio z serii NX-5000 automatycznie identyfikuje sygnał połączenia - niezależnie czy jest to DMR (TDMA), NXDN (FDMA) i P25 Faza 2 (TDMA) lub analogowo FM - i nadaje w tym samym trybie odbieranym.


 
Seria NX-3000

Seria NX-3000 przenosi wiele zaawansowanych funkcji i możliwości serii NX-5000 o znaczeniu krytycznym na użytkowników biznesowych i komercyjnych w opłacalnym, wieloprotokołowym urządzeniu radiowym z funkcją DMR plus FM Analogue lub NEXEDGE NXDN i konfiguracjami analogowymi FM; co sprawia, że ​​seria NX-3000 jest idealnym rozwiązaniem dla osób migrujących z systemu analogowego na cyfrowy, ponieważ użytkownicy mogą w dowolnym momencie przełączać się między trybem DMR + FM Analogue lub NXDN + FM Analogue, gdy ich potrzeby ewoluują lub zmieniają się w czasie.

NX-3720GE

VHF NEXEDGE / DMR / Analogowe mobilne radio z GPS / Bluetooth

Pokaż szczegóły

NX-3720G

VHF NEXEDGE / DMR / Analogowe radio mobilne

Pokaż szczegóły

NX-3820GE

UHF NEXEDGE / DMR / Analogowe radio mobilne z GPS / Bluetooth

Pokaż szczegóły

NX-3820E

UHF NEXEDGE / DMR / Analogowe radio mobilne

Pokaż szczegóły

NX-5700E

VHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe mobilne radio

Pokaż szczegóły

 

NX-5800E

UHF NEXEDGE / P25 Cyfrowe / analogowe mobilne radio

Pokaż szczegóły

TK-D740E

Radio mobilne VHF DMR

Pokaż szczegóły

TK-D840E

Radio mobilne UHF DMR

Pokaż szczegóły

 

 

©Prawa autorskie Elektrit Polska 2017